מדפי מתכת למחסן

 
 
כדי לקבל את המחסן הכי מסודר ונגיש שיש, אתם חייבים שיהיו לכם מדפים. המדפים יכולים להיות מעץ, הם יכולים להיות גם מפלסטיק שנחשב לחומר הזול ביותר אך מומלץ לבחור מדפים ממתכת. מדפים ממתכת למחסן יהיו הבחירה הכי טובה וזה הזמן להבין מדוע, אלו סוגים יש וכיצד לבחור נכון.
 

מדוע לבחור מדפים למחסן ממתכת?

 
מדפי מתכת למחסן יהיו הבחירה הכי טובה שיש בגלל כמה פרמטרים. ראשית יש לדבר על הפרמטר החשוב ביותר וזו העמידות שלהם. מדפים ממתכת יהיו הרבה יותר עמידים מכל מדף אחר כאשר אפשר לראות כיצד מדפים אלו יכולים להיות למשך עשור שלם בשימוש במחסן אפילו במחסנים שאינם ביתיים, כאשר מדפים מעץ או מדפים מפלסטיק נשברים, נשרטים או מתבלים עם הזמן. עוד יתרון חשוב של מדפים ממתכת היא יכולה ההעמסה שלהם שלא עומדת לתחרות מול מדפי פלסטיק או מדפי עץ, כאשר אפשר להעמיס מה שרוצים. אלו סוגי מדפי מתכת למחסן קיימים?
 

סוגים של מדפי מתכת למחסן

 
  • אולי המדפים הטובים ביותר יהיו מדפי האלומיניום. מדפי האלומיניום יכולים להתאים למגוון רחב של מקומות כאשר מלבד מחסנים של מפעלים או מחסני ענף לקראת הפצה של כל מיני חברות גדולות במשק, מדפי אלומיניום נמצאים גם במגזר העסקי וגם במגזר הפרטי.
  • אחד היתרונות הבולטים ביותר שלהם הוא העיצוב שלהם וזה מה שמסביר מדוע אפילו חנויות משתמשים בהם מול הלקוחות, כמו למשל בחנויות בגדים, נעליים וכן הלאה. מדפים אלו עמידים מאוד לטווח הארוך כיוון שהאלומיניום אינו מחליד, מה גם שהוא קל מאוד, קל ליצור איתו איזו תבנית שרוצים והוא משתלב בצורה נהדרת בכל מקום.
 

מתי כדאי להשתמש במדפי ברזל?

 
מדפי ברזל יהיו מדפים הרבה יותר כבדים. מדפים אלו קשים יותר להתאמה לעיצוב אך הם בעלי יכולת העמסה כבדה מאוד שיכולה להיות מעולה לתעשיות הכי כבדות שיש. מדפים אלו אמנם יכולים להחליד אחרי כמה שנים אך אם תתחזקו אותם היטב אפשר למנוע זאת. מדפי ברזל יכולים להיות מעולים בעיקר אם יש לכם מוצרים או פריטים כבדים מאוד לאחסון כי אז אתם יכולים להיות בטוחים שהם יהיו עמידים לאורך זמן.