מדפי מתכת

 
בחירת סוג המדף הנכון לפתרונות אחסון שונים הינה קריטית ליעילות הפתרון

בין אם ברצונכם ליצור קומפקטוס או לרהט מחסן במדפים בגדלים שונים, לבחירה של סוג המדף השפעה רבה על יעילות חלל האחסון שאתם יוצרים. מדפים שונים מספקים לנו חוזק שונה המאפשר אחסון של דברים במשקלים משתנים, מאפשרים עמידות לאורך זמן, שינוי של מבנה המדף ועוד. ישנו כיום מגוון רחב ביותר של מדפים מהם ניתן לבחור כאשר אנו מחפשים פתרונות אחסון, כך שכל אחד יכול לבחור את סוג המדף המתאים ביותר עבורו ועבור צרכיו. בין הסוגים הנפוצים ביותר לשימוש הינו כמובן מדפים מברזל.
 

מדפים מברזל הינם הבחירה הפופולארית ביותר ליצירת חללי אחסון

 
מדפים מברזל הינם בעצם קבוצת מדפים העשויים ממתכות שונות המספקות לנו תכונות שונות הרלוונטיות לאחסון- עמידות, חוזק, יציבות ועוד. כיום רבים בוחרים במדפים ממתכת לשם יצירת חללי אחסון כגון מחסנים בשל תכונותיהם המסייעות בשיפור החלל בצורה משמעותית, כאשר ישנן כמה סוגי מתכות בהן משתמשים ליצירת מדפים מסוג זה. היתרונות של מדפים אלו רלוונטיים לכל אחד אשר מעוניין ליצור חלל אחסון ובסמארט מערכות קומפקטוס ניתן ליהנות ממגוון רחב של סוגי מדפים.
 
מערכת בהנעה מכנית - בית חולים קפלן
מערכת בהנעה מכנית - בית מרקחת מכבי פארם באשקלון
מערכת בהנעה מכנית - בית מרקחת מכבי פארם ברמלה
מערכת בהנעה מכנית - בית מרקחת של קופת חולים כללית נווה יהושע ברמת גן
מערכת כונניות קבועות לרשומות רפואיות
פתרון אחסון לענף הרפואה
מגירות לתרופות
מערכת בהנעה חשמלית בשילוב סלסלות ובמה מלאה עם רמפת כניסה
מערכת בהנעה חשמלית לרשומות רפואיות
 
 

ראשית, מדפי מתכת הינם מדפים עמידים ביותר המספקים חוזק למבנה כולו

 
כאשר אנו יוצרים חלל לאחסון, חשוב לקחת בחשבון את משקל החפצים שאנו רוצים לאחסן. ככל שהמשקל גבוה יותר, כך חשוב יותר לעשות שימוש במדפים עמידים וחזקים, אשר יוכלו להחזיק משקל זה בקלות לאורך זמן ואשר יספקו לנו שיטת אחסון בטוחה. מדפי ברזל הינם כמובן בין המדפים העמידים ביותר בשוק, אשר מגיעים כיום במגוון של מתכות חזקות ביותר אשר יכולות להתמודד עם משקלים גבוהים. גם אם טרם קבענו בדיוק מה נרצה לאחסן, עדיין מומלץ לעשות שימוש במדפים עמידים למקרה ובעתיד נרצה להשתמש בהם לשם אחסון או הצגה של חפצים כבדים.
 

כיום מדפי ברזל מגיעים גם בשלל עיצובים אשר יכולים להתאים לכל חלל

 
בימינו לא צריך להסתפק רק במראה תעשייתי לשם אחסון, וניתן ליהנות ממגוון עיצובים רחב של מדפי מתכת אשר מאפשר לנו לעשות בהם שימוש בכל חלל- החל ממחסנים וכלה בסלון ביתנו. סגנונות העיצוב של המדפים המודולריים השונים נבדלים זה מזה בסוג המתכת, צבעה, הגימור שלה, חריטות ועוד, כך שניתן להתאים מדפי מתכת וברזל לחללים תעשייתיים, מודרניים ובעצם כל סגנון שנרצה. התקדמות זו מאפשרת לכל אחד ליהנות ממדפי מתכת איכותיים בביתו, ולעצב גם את חלל האחסון של הבית לפי ראות עיניו.
 

אחד היתרונות המשמעותיים של מדפי מתכת הינו העמידות הרבה שלהם

 
מדפי מתכת אינם עמידים רק לעומסים גדולים, אלא גם לנזקי סביבה לאורך זמן. המתכות בהם עושים שימוש כיום אינן רגישות לרטיבות או חשיפה לשמש, ולכן אינן נהרסות מקורוזיה, חלודה ונזקים אפשריים אחרים. עובדה זו מאפשרת לנו ליהנות ממדפי ברזל לאורך שנים ארוכות, ובייחוד מאפשרת לנו לעשות שימוש במדפים מסוג זה לפתרונות אחסון שאמורים להחזיק זמן רב כגון מחסנים של מפעלים וחנויות, עיצוב מקלטים ביתיים וכדומה.
 

כאשר רוכשים מדפי ברזל, חשוב לרכוש אותם מחברה המתמחה בתחום

 
בכדי ליהנות מהיתרונות הרבים של מדפי ברזל ומתכת, חשוב כמובן לרכוש מדפים מהאיכות הגבוהה ביותר וכן להתקינם בצורה נכונה. סמארט מערכות קומפקטוס הינה חברה המתמחה בפתרונות אחסון ואשר מספקת בין היתר גם מגוון רחב של מדפי ברזל המתאימים לאחסון פריטים שונים, ניתנים להתאמה לפי הצורך וכן מגיעים מהאיכות הגבוהה ביותר ומבטיחים עמידות לאורך זמן.