מדפים מודולריים

 
אם אתם מחפשים פתרונות מקצועיים ויעילים לתיוק ולשמירה של מסמכים –
אתם צריכים קומפקטוס – מדפים מודולריים בהתאמה אישית
.

חברת סמארט קומפקטוס משווקת מגוון רחב של פתרונות תיוק ואחסון מודולריים, המאפשרים לכם לאחסן את כל המסמכים והחפצים בקלות, בבטחה ובנוחות.

לקבלת מידע נוסף ולהזמנות חייגו
09-7484173
 

מערכת מידוף מודולרית

 
כשצריך לאחסן ספרים, סחורות, קלסרים ועוד – הפתרון הנכון ביותר היום הוא לעשות שימוש במערכת מדפים מודולריים – מערכת מידוף שניתן להוסיף לה מדפים או להוריד ממנה מדפים – על פי הצורך בכל רגע נתון.
כשעושים שימוש במערכות כאלה אפשר לחסוך הרבה מקום ולשמור על סדר אמיתי, שמאפשר לכם למצוא כל דבר בקלות ובמהירות כי הכל מסודר בסדר מופתי.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  • סדר מופתי – פתרונות המידוף שלנו מאפשרים לכם לאחסן קלסרים, ספרים, ארגזים, מוצרים שונים וכל דבר אחר, וכך לשמור על הסדר והארגון במחסן, בספריה, בארכיון, במשרד או בחנות הפרטית שלכם.
  • אפשרות למצוא דברים בקלות – כשדברים מאוחסנים בצורה מסודרת ונגישה, ניתן למצוא אותם בקלות רבה. הסידור הזה מאפשר לכם למצוא כל דבר במהירות, לחסוך זמן יקר ולהתנהל הרבה יותר ביעילות.
  • מדף כפי יכולתך – בזכות העובדה שמדובר במדפים מודולריים, אתם יכולים להוסיף מדפים ולהוריד מדפים בדיוק על פי הצורך. כך אתם יכולים לשמור כל הזמן על סדר במקום, ולארגן אותו בצורה המועדפת עליכם מחדש בכל יום.
  • התאמה מדויקת לצרכים שלכם – למערכות המדפים המודולריים שלנו אפשר להוסיף הרבה מאוד עזרים, לרבות דלתות הזזה, דלתות תריס, מגירות אחסון, מתקני תלייה ומדפים נשלפים. עובדה זו מאפשרת לנו לבנות עבורכם את מערכת הקומפקטוס שתתאים בצורה מדויקת לצרכים שלכם, ולאפשר לכם להתנהל בצורה הכי יעילה וטובה עבורכם.

 
אחריות מלאה – כל מערכות הקומפקטוס שלנו מגיעים אליכם עם אחריות מלאה, כך שאנחנו עומדים כאן לשירותכם בכל מקרה של בעיה.

לקבלת מידע נוסף אודות מדפים מודולריים חכמים והצעת מחיר – צרו עמנו קשר טלפוני
או דרך האתר ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם.