מדפים לחנויות

 
 
אחסון נייד-קומפקטוס בחנויות ובמחסנים הוא תחום מפותח מאוד. ההכרה בהגדלת נפח האחסון וייעול השימוש בחלל, תוך הפחתת עלויות הנדל"ן, הגבירה את השימוש במערכות קומפקטוס בחנויות ביגוד, בחנויות הנעלה, בבתי מרקחת, במחסנים ועוד.

 
סמארט מערכות קומפקטוס® מציעה מגוון רחב של פתרונות אחסון לחנויות ולמחסנים שיתרונותיהם: ניצול מקסימלי של שטח האחסון, רמות גבוהות של גימור ועיצוב, מבנה מודולרי ואפשרות להתאמה לדרישות הלקוח. סוגי המערכות, שמציעה החברה ללקוח, מותאמים לגודל החנות / המחסן ולכוח ההנעה הנדרש. לבחירת הלקוח: מערכת מדגם XT או מערכת מדגם XTR בעל ההנעה המתוגברת.
 

ישנן 2 אפשרויות להנעת המערכות:

 
  • מערכות בהנעה מכנית – בעלות גלגל הגה מעוצב, נוח וקל לסיבוב, בעזרתו ניתן להניע את הכונניות למרווח הפנוי באופן חלק ושקט. בגלגל ההגה ניתן לשלב מעצור בטיחות, כדי למנוע סגירה של המרווח הפנוי.
  • מערכות בהנעה חשמלית – נחשבות למערכות הדגל של החברה, הודות לעובדה שניתן להתקינן ללא הכנות מקדימות מיוחדות מצד הלקוח. הכונניות נעות בשקט ובאופן חלק לגמרי באמצעות לחצן TOUCH המשולב במערכת. חיישני בטיחות ניתנים גם כן להתקנה במערכת, במטרה למנוע סגירת המרווח הפנוי.
 

יתרונות נוספים של המערכות:

 
  • בכונניות גלגלי מתכת (במערכות XTR) או גלגלי אלומיניום (במערכות XT). הגלגלים נעים על מסילות (מתכת או אלומיניום בהתאמה), השקועות בקו הריצוף הקיים או מונחות על פודיום מיוחד.
  • לשם שדרוג המערכות, ניתן להתקין בהן עזרים לאחסון, נעילה וסידורי איטום נגב אבק.

סמארט מערכות קומפקטוס שמחה להציע ללקוחותיה גם כונניות קבועות מדגם SYSCO, המאופיינות באיכות ברמה הגבוהה ביותר.
 
בעלי חנויות או מחסנים? צרו קשר לקבלת פרטים נוספים ולהזמנת מדפים.
 
כונניות לחנות
כוננית בשילוב מגירות
כוננית קבועה למחסן
מערכת בהנעה חשמלית בשילוב תליית בגדים ואחסון כללי
מערכת בהנעה חשמלית דו קומתית
מערכת בהנעה חשמלית לחנות נעלי ספורט
מערכת בהנעה חשמלית למחסן
מערכת בהנעה מכנית לאחסון כללי
מערכת בהנעה מכנית לאחסון
מערכת בהנעה מכנית לחנות בשילוב מראות
מערכת בהנעה מכנית לחנות נעלי ספורט
מערכת בהנעה מכנית לחנות נעליים
מערכת בהנעה מכנית למחסן בגדים
תליית בגדים
מערכת מדפים לחנות